Predstavitev projekta “Dnevni center za starejše ter splošna in zobna ambulanta”

V Bakovcih bo predvidoma jeseni svoja vrata odprl dnevni center za starejše ter splošna in zobna ambulanta. Veliko pridobitev za višjo kakovost življenja prebivalcev naše največje krajevne skupnosti smo predstavili skupaj z ministrico dr Anja Kopač Mrak, ministrom mag. Dejan Židan, direktorjem Doma starejših Rakičan Zoranom Hoblajem, direktorico Zdravstvenega doma Murska Sobota Edith Žižek Sapač in predsednico KS Bakovci Nives Cajnko.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund