Prižig kresa v Bakovcih

Na predvečer praznika dela, 30. aprila 2018, je tudi v Bakovcih bilo praznično. Slovesnost se je začela s povorko Prekmurske godbe Bakovci ob spremljavi mažoretk in mladih nogometašev, ki so z baklami korakali od vaškega doma do ŠRC. Po kratkem kulturnem programu je sledil simbolični prižig kresa, nato pa druženje in zabava do jutranjih ur. 1. maja pa smo se zgodaj zjutraj zbudili ob zvokih Prekmurske godbe Bakovci, ki so nam zaigrali že tradicionalno budnico.

foto: Aleksandra Grah

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund