PESEM IN PLES – MOST DO SRCA

V četrtek, 20. septembra 2018, smo v KS Bakovci doživeli posebno pevsko-plesno prireditev, na kateri je nastopilo 13 različnih upokojenskih skupin iz Pomurja.
Etno večer z geslom »Pesem in ples – most do srca« je organiziralo Društvo upokojencev Bakovci pod okriljem Pomurske pokrajinske zveze društev upokojencev. O pomenu ohranjanja ljudske pesmi so zbrane nagovorili predsednica DU Bakovci Marija Kočar, predsednica PPZDU Vijola Bertalanič, predsednica komisije za kulturo pri PPZDU Danica Kocet, podžupan MO MS Zoran Hoblaj in predsednica KS Bakovci Nives Cajnko.
Etno večer je navzočim skozi pesem in ples pričaral obilico nostalgije, smeha in lepih občutkov.