Srečanje starejših v KS Bakovci

V nedeljo, 11. 11. 2018, je v vaški dvorani potekalo tradicionalno srečanje za starejše krajane.

Krajevna skupnost Bakovci je ob podpori Mestne občine Murska Sobota in v sodelovanju s Krajevno organizacijo Rdečega križa Bakovci pripravila sedaj že ustaljen dogodek, ki se je pričel s kulturnim programom ob 12. uri. Nastopili so otroci iz Vrtca Krtek Bakovci, učenci Osnovne šole Bakovci ter pevska in plesna sekcija Društva upokojencev Bakovci.

Navzoče so nagovorili župan MO MS dr. Aleksander Jevšek, predsednica KS Bakovci Nives Cajnko in predsednica KO RK Bakovci Minka Cör, srečanje pa se je nadaljevalo s kosilom in zabavo ob živi glasbi.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund