Delovna akcija v KS Bakovci

Člani Sveta KS so skupaj s predstavniki društev izvedli delovno akcijo v vaškem domu. Najprej je bilo potrebno mize zbrusiti, nato pa še prebarvati. Prav tako smo uredili spodnji prostor vaškega doma. Na pokopališču smo zasadili 6 okrasnih dreves. Hvala vsem društvom in posameznikom za udeležbo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund