Kostanjev piknik v KS Bakovci

Krajevna skupnost Bakovci ter VKITŠD so v petek 25. 10. 2019 pripravili kostanjev piknik ter čarovniški show. Na prireditvi so na svoj račun prišli otroci in mladi po srcu.
Na delavnicah so si otroci ob pomoči staršev izrezali in izdelali buče. Sledil je odličen čarovniško ognjeni show – Arbadakarba iz Ptuja, na koncu katerega je bila simbolično sežgana čarovnica. Otroci so za nagrado, ker so pridno spremljali predstavo, dobili balone. Ob odlični predstavi so bili na voljo pečeni kostanji, domači mošt ter pajani kruj.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund