Razpis za oddajo prostora v vaškem domu v Bakovcih

Krajevna skupnost Bakovci objavlja povabilo k oddaji ponudbe za najem nepremičnin.

Predmet oddaje v najem je nepremičnina, na naslovu Bakovci, Partizanska ulica 38, 9000 Murska Sobota, pritličje Vaškega doma, v velikosti 33 m2, ki predstavlja poslovne prostore za opravljanje različnih dejavnosti (trgovinska dejavnosti, storitvena), primernih za ta prostor.

več v PDF datoteki: Razpis oddajanje prostora

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund