Diamantna poroka Kristine in Franca Ružič

60 let skupnega življenja sta praznovala zakonca Ružič. Franc in Kristina sta še vedno aktivna tako doma, kot v društvu upokojencev. Franc je strasten ribič in rad kart šnops. Kristina je bila aktivna v odboru društva upokojencev in v folklorni sekciji. Oba sta prejela različna priznanja. Predsednica KS Bakovci Nives Cajnko in predsednica upokojencev Bakovci Marija Kočar sta ju obiskali in jima zaželeli polno zdravja in nadaljnega medsebojnega spoštovanja.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund