Zlata poroka Angele in Jožeta Flegar

Ob 50. letnici poroke sta predsednica KS Bakovci in predsednica društva upokojencev Bakovci obiskali zakonca Flegar. Jože je bil jadralni pilot in dolgoletni muzikant. Rad je igral na kitaro in pel v različnih glasbenih skupinah. Angela je delala v tovarni Mura. Sedaj rada vrtnarita in se družita.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund