Diamantna poroka Vide & Štefana Antolin

60 let skupnega življenja sta praznovala Vida in Štefan Antolin. Štefan je bil dolgoletni ravnatelj OŠ Bakovci, ter zaslužen za dograditev šole. Zaslužen je tudi za gradnjo vaškega doma v Bakovcih. Dobil je veliko priznanj na področju čebelarstva. Tudi najvišjo čebelarske zveze Slovenije. Vida pa je bila učiteljica prvega razreda. Aktivna je bila v različnih odborih in v organizaciji rdečega križa. Predsednica KS Bakovci Nives Cajnko in predsednica društva upokojencev Marija Kočar sta ju ob tej zavidljivi obletnici obiskali in jima zaželeli vse dobro in obilo zdravja.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund