Božičkovanje 2019

22. decembra 2019 je potekalo tradicionalno božičkovanje v vaškem domu Bakovci. Za presenečenje programa so poskrbeli člani Prekmurske godbe Bakovci – Tuba Božič ter nas z božičnimi pesmimi popeljali v praznični čas. Srca vseh prisotnih so ogreli otroci Vrtca Krtek ter učenci OŠ Bakovci s svojim nastopom.
Ker so bili otroci tudi v tem iztekajočem se letu pridni, jih je obdaril Božiček. Darila za obdarovanje je prispevalo Dobrodelno društvo Pomagajmo odprtih src. Po programu je sledilo spontano druženje, kar je tudi namen tovrstnih srečanj.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund