Zlata poroka Antonije & Štefana Flegar

V letošnjem letu sta 50 let poroke praznovala tudi Štefan in Antonija Flegar. Štefan je bil zaposlen na VGP Mura. Bil je aktiven pri Nogometnem klubu Bakovci, Rokometnem klubu, član PGD Bakovci, aktivist Civilne zaščite, za kar smo mu v KS zelo hvaležni. Tudi danes se rad druži, zato rad zahaja na balinišče. Antonija je bila zaposlena v kuhinji na OŠ III Murska Sobota, kar se ji še danes pozna, saj rada kuha in peče. Pri vlaganju zelenjave in sadja pa je glaven Štefan. Čestitke ob obletnici.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund