Zlata poroka Terezije & Štefana Kaučič

Zlato poroko sta v letošnjem letu praznovala tudi Terezija & Štefan Kaučič. Štefan je bil zaposlen kot računovodja v Moravskih Toplicah. Dolga leta je bil tajnik KS Bakovci ter aktiven član nogometnega kluba Bakovci. Danes uživa brezskrbno življenje upokojenca. Terezija je delala v tovarni Mura. Njen hobi je peka in kuhanje. Še vedno pa je aktivna članica RK Bakovci.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund