Zlata poroka Ane in Geza Bagari

V letu 2019 sta zlato poroko praznovala Ana n Geza. Geza je bil zaposlen na Agroservisu, Chemu in v Merkurju. Rad kolesari, ribi in je strasten lovec na divje živali. Ana, učiteljica, je bila zaposlena na OŠ Rogaševci, na podružnici Pertoča, v Odrancih in do konca delovne dobe v Bakovcih. Vsi jo poznamo kot učiteljico 2. in 5.razreda. Skupaj z možem rada kolesari in gospodinji, dobro pa peče slaščice in skrbi za vnuke.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund