Zlata poroka Apolonije in Maksa Volkar

V letu 2019 sta zlato poroko praznovala tudi Maks in Apolonija Volkar. Maks je bil zaposlen na Telekomu Slovenije. Še danes je Maks strasten ribič. Njegov hobi je tudi fotografiranje. Ponosen je na svojo vnukinjo Evelino. Pred kratkim je prestal operacijo na srcu in po njej dobro okreva. Žena Apolonija je bila zaposlena v tovarni Mura. V penziji rada gospodinji in skrbi za družino.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund