150 let šolstva v Bakovcih

Leto 2020 je za OŠ Bakovci in ves naš kraj jubilejno leto. 150 let nazaj namreč segajo začetki šolstva v Bakovcih. V tem času se je marsikaj spremenilo. Šola pa ostaja, ker tu ostajamo mi. Vrhunec praznovanja bo v mesecu oktobru, ko bomo med drugim pripravili tudi razstavo s fotografijami šole in kraja skozi vsa ta leta.

Če imate tudi vi doma kakšno zanimivo fotografijo, bi bili zelo veseli, če nam jo posodite, da jo poskeniramo in vam jo vrnemo. Tako bo naša razstava še bogatejša.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund