Donacija zaščitnih mask za krajane Bakovcev

Spoštovani krajani Bakovec. Šiviljstvo Dama, podjetje iz Bakovec, bo krajevni skupnosti Bakovci doniralo zaščitne maske. Prvi paket prihaja jutri.
V prvi vrsti bomo maske delili ogroženim skupinam, starejšim in bolnim. Prosim vse, da me kontaktirate ali pa Cvetko Vereš in nam javite, kdo jih najbolj rabi. Hvala Šiviljstvu Dama in Maji Belec Žalig.
Ostanimo doma in ostanimo zdravi…

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund