Gasilski veterani v Bakovcih

V Krajevni skupnosti Bakovci smo danes, zahvaljujoč veteranom PGD Bakovci, gostili veterane iz PGD Bovec, PGD Kranjska Gora, PGD Pekre in PGD Lipoglav. Po pozdravnem nagovoru predsednice KS Bakovci Nives Cajnko je sledilo tekmovanje gasilskih veteranov. Po tekmovanju pa so si vsi skupaj ogledali dve atraktivni lokaciji v Prekmurju, in sicer Šunkarno Kodila v Markišavcih ter potem še EXPANO, kjer jih je pričakal tudi župan MO Murska Sobota dr. Aleksander Jevšek. Vsi skupaj so soboto preživeli v skupnem druženju ter ogledu dela zanimivosti Prekmurja. Na koncu pa so je sledilo še skupno kosilo ter druženje v vaškem domu Bakovci.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund