Srebrna maša bakovskega župnika dr. Franca Zorca

Člani Sveta KS Bakovci so danes bakovskemu župniku dr. Francu Zorec predali darilo za njegovih 25 let duhovništva. Pred 25 leti je naš župnik ni rekel z apostolom Petrom: »Pojdi od mene, ker sem grešen človek!« (Lk 5,8).  Ampak se je v duhovniško službo podal zato, ker se je zavedal Božjega klica in ve, da lahko računa na Božjo pomoč. »Niste vi mene izvolili, ampak jaz sem vas izvolil« (Jn 15,16), je opozoril Jezus svoje apostole.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund