Biseri srebrne poti

Dne 26. 11. 2022 se je pod sloganom Biseri srebrne poti odvilo srečanje ob Tednu starejših. Na prireditvi so nastopili otroci vrtca Krtek ter OŠ Bakovci. Program so popestrili še: Lena Horvat z igranjem na flavto, Pomurski tamburaški orkester ter folklorna skupina DU Bakovci. Za zabavo sta poskrbela Mark in Bojan Tivadar.
Govorci na prireditvi so bili: podžupanja Bernarda Ružič, predsednica KS Bakovci Nives Cajnko ter predsednica KO RK Bakovci Minka Cor.
Za vse bolne so se kupili darilni paketi. Na domu ter v Domu starejših so jih obiskale članice KO RK Bakovci.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund