Božičkovanje v Bakovcih

V soboto 17. 12. 2022 se je Božiček s spremstvom podal po bakovskih ulicah. Otroci so ga pričakali kar doma pri ograji ter prejeli darila. S tem smo nadaljevali tradicijo zadnjih dveh let, da otroke obišče Božiček kar na domu. Obdarjeni so bili otroci od rojstva do četrtega razreda. Veselje otrok je bilo nepopisno, zagotovo pa je bil obisk Božička dogodek za vso vas.
Zahvaljujemo se vsem, ki so kakorkoli pomagali pri organizaciji in izvedbi dogodka, še posebej pa PGD Bakovci za spremstvo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund