Konstitutivna seja novega sveta KS Bakovci

V petek 23. 12.2020 je bila konstitutivna seja sveta KS Bakovci, na kateri so izvolili predsednico sveta KS Bakovci ter določili pristojnosti ostalim članom novega sveta za mandatno obdobje 2022-2026.

Nives Cajnko – predsednica
Cvetka Vereš – podpredsednica in tajnica
Janez Jablanovec – infrastrukturs
Goran Horvat – objekti
Edita Černjavič – društvene dejavnosti
Emil Cor – član
Luka Vereš – član

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x
Vesel Božič in srečno novo leto 2023
Želimo vam obilo čarovnih trenutkov v krogu svojih družin. Naj nam novo leto prinese odpuščanja, strpnosti, medsebojnega sodelovanja in prijateljstva. Da bomo vsi skupaj ter vsak posebej pomemben delček mozaika v naši vasi. Verjamemo in si želimo, da nam s skupnim sodelovanjem uspejo vsi načrti. Svet KS Bakovci
dni
ur
minut
sekund